| Карина a întrebat:

Niste status amuzante cine stie? imi trebuie urgent....mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Uite niste site-uri care te pot ajuta:
http://avatare-statusuri.netul.ro/statusuri-haioase.html
http://statusbun.com/? cat=6
http://www.invizibil.ro/Statusuri-yahoo/statusuri-amuzante.html
http://adriansilvan.wordpress.com/2008/09/21/cele-mai-amuzante-statusuri/
Sunt indolu` tau. date'n **** mea de fan! happy
-Da’ uite cum pleaca si ramai la L-A-B-A!
-Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai dreacu si nu au nici o boala
-Iubim viata, fara retete, fara regrete, nu exista zile perfecte, calitatile noi ne numim defecte.
-As vrea sa pot sa gasesc la suflet antidot, dar nimeni nu intelege, impotriva vietii nu exista lege, asa am invatat ca viata e grea da' trece
-Votati coruptia, publicitatea decide cine inca 4 ani de acu ucide minti lucide
-N-am dat jos de pe steag stema sa fim condusi de minti luminate cu lanterna
-Nu poti forta un om sa te placa, nu esti bine venit, pleaca, orice rau final trebuie` sa treaca.
-Imi pare rau nu stiu ce am facut aseara... am zis de nu stiu cate ori " jur ca e ultima oara"
-Fara acte, fara bani, fara echilibru, vreau sa nu simt cum trece timpul]
-Imi doresc ce-mi doresti tu mine si sa tï se-ntample tïe.
-Ma bucur ca e o domnisoara care prezinta stirile.ca`ntodeauna vestile proaste le aduc femeile
-Te oftici si` mi strigi ****. Stai asa nu te` am intrebat eu ce mai face maica` ta
-sa`mi sugi ****! Cine mah,eu? Nu tu ma, mie!
- •Pentru ca viata` nu e nici roz, nici mov, nici verde.e o chestie` asa, cu multe pete`!
-Te bîţîi pe house nasol.Te prefaci ca bei si porţi gentuţă.Bă puţă, eşti gay?
-Acum imi poti`citi`pe buze` ma pis` pe tine fara scuze` caci oriCe` rau ti se`ntampla p`mine`nCepe sa ma amuze devil

Stii….nu te tine sa te indragostesti de mine…

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc.

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?

Picioarele tale sunt obosite? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine.dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetito si scuipa`i in fata

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau!

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Te iubesc dar nu iti pasa, mi-e dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n ****, deci lasa

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta ink odata.Dar acum sunt o alta fata!

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe

Ii place indiferenta...dar loveste-o/l ca priviri ciudate...o sa apara dependenta.si vei vedea ca-o/l dai pe spate /.:*:*:*

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.

"Aici am vrut sa scriu.Aici am scris.Acum radeti.Radeti v'am zis.

Te Iubesc! Te simti? Da BuZz!

I wanna do bad things with you!

Somewhere there's someone who dreams of you smile...
~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

Nimeni n-o sa iti explice ce e Dragostea...Asta singur intr-o zi de vara-o vei afla.

I want just the impossible!

You want a piece of me! Hey, boy, nothing is for free!

Good girl, bad intetions!

Nu sunt perfecta … nici nu vreau … nici nu pot! Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost! Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu.ti place eu n.am sa plang.

Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire….

I see angles in the sky, I’ve seen snow falling in July, I’ve seen things you can only imagine to see or do, but I haven’t seen anything sweeter than you

Am nevoie de tineeeeee!

"Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea!

Crezi ca totu`i roz, da totu`i intunecat, Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat

As vrea sa iubesc marea, dar marea nu iubeste. As vrea sa iubesc pamantu, dar pamantul e rece si plin de intuneric.As vrea sa iubesc oamenii, dar oamenii sut rai. As vrea sa te iubesc pe tine, dar nu stiu daca ma iubesti.

did u belive that i will love you, u wouldn't belive that you will love me,

The two of us tonight we can make it last
nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that’ll make you smile

There is only one happiness in life: to love and be loved.

I never forget u!

Poti sa ai tot ce'ti doresti, secretul e sa stii ce sa alegi!

Creez o noua dimensiune.In lumea mea un singur lucru conteaza

Sunt genu de om care considera ca a pirdut numai lucruri ce nu I'au trebuit'!

I am dreaming of you
:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

Te gandesti, Aberezi, Trezeste'te, prea frumos visezi.

Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele!

Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

[♥]Am capul printre norì, dar de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

Bineinteles ca nu`i clar. oricum te iubessssc; x. Ador sa am imaginea ta in minte...Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte.; x

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...

Friends are forever, boys are wathever

n-ai cum sa ma intelegi. nu m inteleg nici eu. sunt un nimeni, da. sunt un nimeni pentru. 99, 99% din univers. de ce? nu stiu, dar jur ca-mi place

Da! am crezut in ochii tai sinceri.Si Da! m-am ars.Si Da! te iubesc.Si Da! imi pare rau! Dar Nu! nu regret nimic!

Cand ingerii vor blestema pamantul, diavolii se vor inchina si muntii se vor muta din loc, atunci eu te voi uita... Tine atat minte...

Vreauu s` nu te bag in seama, s` te ignor, dar nu pot! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!

Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea, te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea

Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol!

Mai bine ros de lanturi … decat de remuscari …

Cel mai rau… ma doare faptul ca ma doare…

Copilul din mine te adora…

si cu toate astea te iubesc golanul meu... :X

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut...

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X

Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelege

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni.

daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, O sa-l joc.totul e scris, nu depinde de noroc! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei?! asa`mi traiesc eu viata!

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

Te Iubesc …e putin

2. Te ador … E infim

3. Amandoua. e sublim

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

Trebuie să fii tare. Să demonstrezi că poţi. Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi.

Poate a fost o greseala facuta de mine dar fara intentie...sincer n-am realizat ca ti-am dat prea multa atentie

Scumpule esti un dulce. Dar mintea nu te duce

! Pt` kaa viataa nu e nicioadataa Roz

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.

Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleasi`sentimente ce schimba viata mea! *

Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine…Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine…

I just need to be a little crazy!

Intre tine si el se afla un zid. Este un zid peste care nu poti trece… care ramane acolo…intre voi 2… pentru totdeauna! Zidul asta poate fi reprezentat prin: ura, gelozie, inselare, distanta sau… iubire…

Cel mai trist lucru este ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela ce nu are nevoie de el

FERICIREA nu e decat un vis… DUREREA e intotdeauna reala

M-ai "omorat" de-atatea ori ce as putea sa iti doresc decat sa mori! sau iti propun acum un truc: raman eu om si tu un porc

Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat…

Ii ignoram pe cei ce ne adora.Si ii adoram pe cei ce ne ignora, Ii ranim pe cei ce ne iubesc.Si ii iubim pe cei ce ne ranesc!

Si maine e o zi • Si maine vom zambi • Chiar daca ne e greu • Vom zambi mereu; x

Mint, sunt falsa, sunt egoista, iti zambesc desii imi esti indiferent, te ascult desi putin ma intereseaza ce spui`te intreb desii nu ascult raspunsurile tale

Ia de pe situl asta :x http://sweety-things.weebly.com/
sunt ff multe si frumoase;)

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativwinking

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA love struck

Multi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentzelove struck

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo d forme, s-au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele love struck

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite go on stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautatebatting eyelashes

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusa ta! Am sa-ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viatalaughing,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez, protejez doar ceea ce imi e mai scump, si ajung mereu unde imi propun winking

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

SPER CA TE-AM AJUTAT fundita?