| iamarockstar a întrebat:

Stie cineva niste status pentru mess amuzante? fundita

Răspuns Câştigător
| AlxAlexAlx a răspuns:

1. psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

2. viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

3. daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

4. virusu’ pacii o dat peste compu meu si mi-o sters toate manelele

5. Meci. E dinamo, deci ma puteti deranja.

6. Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez

7. Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara.Doamne sa scap berea din mana nu alta

8. Not Under Your Desk

9. plecat cu 10 passaturi, sunt sofer de tir

10. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra.

4 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

DND oferta speciala dai un buzz si poti sa primesti: o injuratura, un ignore sau marele premiu : o excursie la reanimare!
Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai nr d tel. celui care stie!
Nu trebui sa castigi, trebuie ca ceialalti sa piarda.
Bea suc de fructe
Suc de fructe inseamna sport
Sport inseamna faima
Faima inseamna bani
Bani inseamna femei
Femei inseamna dragoste
Dragoste inseamna sida
Sida inseamna...MOARTE!
Deci numai bea suc de fructe
Please try again never!
Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion
mi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari…
Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu pot rade…
Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora…
DND. Sunt Beat. Scrieţi degeaba, că nu văd ce scrieţi.
E bine sa lasi bautura dar sa nu uiti unde ai lasat-o.
Fugii de tentatii dar incet ca sa te poata ajunge.
Inteligenta ma uramreste dar eu sunt mai rapid.
Funda?

| passenger a răspuns:

I-as da funda lu' aLx laughing

| KemySweetKid2o11 a răspuns:

1.Mutul ii spune surudului ca orbul a vazut un paralizat care fugea.
2. Dragostea e ca o floare te pis pe ea si creste mare.
3.D.N.D ma dau cu sania prin congelator.
4.Dau la peste...in cada.
5.Ma uit la cer te vad pe tine,ma uit la soare tot pe tine, ma uit in indepartare te vad tot pe tine, dar mars din fata mea.
6.Imi dai fundita te rog Dulce ca o savarina...