| Copiluţa69 a întrebat:

Nişte statusuri de BFF văă rooog :*

Dau fundăă!winking

Răspuns Câştigător
| LolitaHaze a răspuns:

Nu uita. candva ne vom revedea si ne vom aminti lucrurile pe care le faceam cand eram doar 2 copii.
Nu contează în ce manieră ne-am împrietenit. Contează că suntem de nedespărțit!
Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu

Prietenii trainici sunt cu adevarat una dintre bogatiile vietii

Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi

Cel mai bun psiholog e un prieten beat
Prietenii sunt langa tine mereu. orice s-ar intampla.Iar cand acel prieten te tradeaza. simti ca nu mai ai viata!
Iubeste-i pe cei greu de iubit. Lasa ca dragostea sa treaca cu vederea greselile si defectele celorlalti, si crede intotdeauna ce este mai bine despre ei si nu iti pierde niciodata speranta in ei
Cea mai bună prietenă este cea care îți spune de câteva ori pe zi: "ești o proastă ", iar apoi adaugă: "nu degeaba suntem prietene"

Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze si promisiuni.
Nu ignora persoana careia ii pasa de tine. Pentru ca intr-o zi vei realiza ca ai pierdut luna, incercand sa numeri stelele.
Prieten este acela care stie cât esti de zapacita, de dusa cu pluta.si totusi, nu îi este rusine sa se afiseze cu tine.
Pentru mine, un prieten adevărat nu poate fi descris în cuvinte.Pur şi simplu, e adevărat

Funda?

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Suntem cei mai buni prieteni, nimic nu ne poate desparti.
"prietenul la nevoie se cunoaste", mereu a functionat acest proverb, intre noi.

| Șeremet_Doinita-Augustina_1996 a răspuns:

Prietenul bun iubeste oricand, si in nenorocire iti vine ca un frate!