| Ionela_7274 a întrebat:

Niste statusuri de dragoste triste?sad mersii...

2 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interesoh go on. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Imi place sa cred ca n`am pierdut nimic.Si daca am pierdut inseamna ca nu`mi trebuia.dar de tine sigur am nevoie ca esti viata mea.:X

Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi! doar pentru tine in viata de zi cu zii

Sa mai numaram si amintiri de vis, nu doar defecte! Are acel ceva, atat de simpla, naturala!"

Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile tale o viaţă întreagă

viata e ca un castel de nisip,stiu bine,promit sa profit doar un pic.

"Ea e barbie,altele vor sa o imite dar la cat de scumpa ele `nu-si pot permite!:

Spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta. Arata-i mainii ce mana sa prinda, danseaza pana cand cerul incepe sa se aprinda

Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.

E destul cat am avut rabdare.nu te las sa ma calci in picioare, ai pierdut tot pe greseala tawinking.Nu regret ca n`am ce regreta!:

Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Ochii mei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Ai venit in viata mea ca o ploaie calda de vara.mi-ai zambit si-am simtit ca traiesc pentru prima oara

Ìntr'o lume mare cu prea putine usi deschise sunt ìncã o pushtoaicã ce trãieshte printre vise! love struck

N-am trecut, am doar prezent. In pielea mea ma simt excelent

Raman copilul vesel, indiferent de adversari ca lumea e prea mica pentru atatsia oameni mari

Si cand nu v-a mai avea cine sa te ingrijeasca, eu voi fi aici! Te iubesc

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar ` In viata... Fiecare sfarsit are un nou inceput!

Nu plange ca s`a terminat, ci zambeste ca s-a intamplat

Prea tarziu pentru regrete, pentru lacrimi! Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!

A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interesoh go on. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :*"

De la capat o iau, dar acum stiu ce vreau

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine
cele mai frumoase statusuri sunt de la melodie tristebig grin eu in general de acolo le iau:d uite cateva melodie
Justus-Intr-o zi
Justus-te tin aproape
Justus-zambeste cu mine
Justus-doi copii
Anonim-o fata speciala
Anca-one love
Acustic&Expresiv-Zilele trec
Acustic&Expresiv-Te astept sa revii
Adda-minti murdare facute praf
Andore-vis in 2:X
Boosh-sentimente
Cosu-s-a terminatcrying
dana nalbaru-te iubesc
deyaoo-greseala mea
directia 5 -daca ai stii
dj jaayoh feat alexya-te vreau inapoi
dj project-esti tot ce am
doar eu si cu tine
esra-piesa ta
esra-relatie la distanta
farky feat basty-inger pierdut
george hora-oki yey
indiferent feat bebbe-pentru ea
kdy-in sufletul meu
keo si alexandra-cel mai frumos cadou
makano -te amo
makano y josenid-su nombre en mi cuaderno
otrava feat exo-fara tine
punct-te ador