| Dianaa14 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri triste, de dragostesad

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Sunt baiat dar stiu destule sa incep cu alea preferate de mine... "Spune-i lui mă-ta să-ți taie netul." Am pierdut mult timp sperand ca tu esti sufletul meu pereche.Problema e ca lucrurile nu se intampla doar daca speri. Este incredibil cum cineva îţi poate rupe inima şi tu tot îl iubeşti cu bucăţelele rămase. Sentimentele mele pentru tine. sentimente pe care tu niciodata nu le-ai luat in considerare Deoarece niciodata nu ti-a pasat de mine sau de ceea ce simt eu pentru tine! E dureros sa realizez asta dar cum se spune. Mai bine mai tarziu decat niciodatawinking. Daca nu te iubesc in modul in care o faci tu, nu inseamna ca te iubesc mai putin. Cel ma rau ma doare faptul ca nu pot sa iti spun cum ma simt. Doar e din vina ta (: Nimeni nu merita lacrimile adolescentei tale. Am crezut in tine. am crezut in Noi. Si`am crezut ca langa Tine sunt invingator! Am crezuT in vise. Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunt. iluzii false` Sper ca ti-au fost de folos o seara placuta! Fundulitsaaa?

| Brâncuşi a răspuns (pentru Brâncuşi):

Imi cer mii de scuze cu partea cu "spune-i lu..." trebuia sa ii trimit unui coleg si am dat paste la inceput si s-a salvat.scuze sper ca sa iti fie de folos status... Funda?

1 răspuns: