| Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Niste statusuri despre prieteni falsi? funda!

Răspuns Câştigător
| ToySolider a răspuns:

.Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!
. Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.
. In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
. Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!
. As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.
. ←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→
. ←♥→Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!←♥→
. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezentawinking
.Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.
. Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.
. Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.
. Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.
.E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.
. Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.
. Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
. Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.
. Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.