| AndreeaChelaru a întrebat:

Niste statusuri dragute?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Iti dau niste Statusuri mai originale care le folosesc si eu( eu le-am inventat):The World It's Mine! And My World Is You!; X; X, Nu Exisita Locul Sau Momentul Potrivit, Doar Persoana Potrivita, Your Love It's My Drogs.

| fuzzer a răspuns:

Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea • Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prietenii ma iubesc si aSa? Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri. Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau. Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau. cel mai †ѓϊŝ† lucru έ ŝά'l vezi pe cel ķāѓз'l iubesti iubind pe altcineva Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit. acum nu te iubesc. saw poate da. dar nu maii conteaza.Du`te la ea.pa! =] "`Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele`" hai ѕa fugim, ѕa evadam...hai ѕa ne ascundem ∂є adevar...hai ѕa mintim ca є perfect...hai ѕa fim suflet, nu un obiect [:χ] Totusi ma admira pentru ca Sunt copil si am o lume de Vis si Singura mea atingere il duCe'n paRadis; x Sh s`au spus multe vorbe rele despre noi. *** la toti care auu vrt s` ne traga inapoi! Mi-a spus odată tati o vorbă deşteptă : Prinţeso, nu alerga după caleaşca ce nu te-aşteptă! Când mi-era greu, tati îmi zicea : Prinţeso, nu plânge, lumea nu se opreşte în loc pentru durerea ta! Am o vorba de la tata intr-o zi se -ntoarce roata! Asta sunt si n`ai ce face, alta mami numai faceee • Inca te may iubesc :X Dar prefer sa askund sentimentul pierdut printre Regrete. Nu te-am pretuit cand trebuia si acum Plang in Urma.Ta Eu sunt fumul din tigara ta aprinsa.Sau st umbra ta care se vede sh cu lumina stinsa Inima mea vrea la tine.:XVrea ca so pastrezi binee. Sa nu vinaa altcineva sa'si facaaa locc langa iaaaaa Ce triste imi par aceste zile.si totu`i trist in juru` meu.la orice pas te vad pe tine si-atunci cand dorm te vad in ochyy mereu! Cu Perna in Bratze; x Te astept Suspinand < Si stiu ca-mi lipSestii Nu mai este cum Era NU` mai simt IubiRea Ta :o! Imi PaRe raw, Dar Stiu Ca acum e prea taRziu. E frIg in sufleTu` meu :-ss. Si voi Ramane Q regReTele merew Ca orice poveste are si un sfarsit.Intr-un tarziu.Sa lupt de una` singura.Sincer? Nu prea mai stiu!

| kteichd a răspuns:

Statusuri.ro