| LoveIsTheAnswer a întrebat:

sad Nu am curaj sa-i cer iertare unui baiat, de multe ori am incercat dar de fiecare data cand il vedeam ma pierdeam, nu mai puteam sa ii zic nimic, greseala pe care am facut-o nu e prea mare dar nici prea mica incat sa mai vrea sa mai vorbeasca cu mine, ce sa fac cum sa imi fac curaj sa ma duc si sa vorbesc cu el si sa ii cer scuze, tin mult la el dar el nu a vazut niciodata lucrul asta.straight face In plus greseala nu mi se pare chiar mare, am facut ca un fel de gluma proasta si i-am dat o palma in frunte, dar foarte incet atunci era si suparat si a zis ca fac numai glume proaste... ma rog dar el e suparat pe mine dintr-un alt motiv ca mi-am facut eu iubit si m-am dus la e acasa(la iubitul meu-dar nu s-a intamplat nimic oricum), acest baiat a aflat de undeva toate acestea si de atunci nu mai vorbeste cu mine, nici macar nu mai vrea sa mai auda de mine, cand ma vede se face ca nu exist, si ma doare foarte tare lucrul acesta, sad eu il iubesc enooorm de mult si totusi nu inteleg care e greseala mea? Ca mi-am facut si eu iubit sau care? Nu avea rost sa se supere pe mine degeaba. M-am saturat.Stau si pang incontinuu, nu prea mai mananc, am slabit foarte mult, nu mai am chef de nimic, la scoala iau numai note proaste... nici macar nu pot realiza ca vin sarbatorile.Va rog din suflet ajutati-ma! crying

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Http://www.mayra.ro/......rtare.html Poate te va ajuta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune ca tipul e indragostit de tine si e gelos.