| kitty00 a întrebat:

Cum sa ma imbrac maine, la scoala? Nu am nicio idee. Afara ploua si e urat.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| τττ a răspuns:

Bună,
Niște pantaloni de blugi, un tricou, un cardigan ( http://www.google.ro/......tp?/search )
și o pereche de teneși/opincuțe.
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns (pentru τττ):

Cum să ia opincuţe dacă plouă? happy

| τττ a răspuns (pentru Adry05):

În caz că nu plouă, de ce să nu și le ia?
Dar dacă plouă, bineînțeles că nu.
Poate până mâine nu o să mai plouă.

| Adry05 a răspuns (pentru τττ):

Totuşi, e vreme umedă deci nu prea e bine să-şi ia opincuţele + că la cât de ciudată e vremea asta, se poate pune dintr-un moment în altu ploaia.

| PussicatDolls a răspuns:

Bună Kitty! :o3
Hai să îţi spun cam cum m-aş îmbrăca eu pe o asemenea vreme!;;-)
Încearcă să îţi iei nişte pantaloni, lejeri, de blug chiar, dar nu verzi, roşi, portocalii sau alte minuni :)) Uite, ceva de genul ăsta http://blog.superjeans.ro/......rjeans.jpg :o3
În sus îţi poţi lua cămaşă, sau tricou lejer, cu diferite texte, imagini, etc. şi pe deasupra o gecuţă de blugi, un sacou negru :o3 eu cam asta aş prefera! :-*

Sper că te-am ajutat!;;-)

| JacquesAion a răspuns:

O gecuță laughing