| facistorieaici a întrebat:

Nu am putut fi prezent la teza de la matematica, de aceea va intreb cand se termina semestrul 1 si cand incepem scoala ca sa o pot da. Sem 1 cumva in ianuarie?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Școala începe pe 5, semestrul se termină pe 30 ianuarie, iar teza o poți da cu siguranță pentru că trebuie să ți se încheie media. Vei stabili tu cu profesorul data la care o vei da

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi structura anului şcolar 2014-2015 la linkul :
http://www.edums.ro/Structura-anului-scolar-2014-2015.pdf

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semestrul 1 se termina pe 30 ianuarie, iar scoala incepe pe 5 ianuarie.

| devor a răspuns:

Semestrul 1 se termina pe 30 ianuarie si scoala o incepem pe 5 ianuarie