| LisaUrs a întrebat:

Nu imi spuneti cum sa devin populara? Sunt clasa a saptea prima pe clasa si nu as vrea ca cineva sa ma considere tocilara!

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Clasa a 7-a?
De ce vrei popularitate în clasa a 7-a?
De ce nu te mulțumești cu tine?
De ce să te considere tocilară, dacă nu ești?

Și o să par nebună daca mai pun o întrebare.
De ce dai fundă?

| Pawesome a răspuns:

Populara in clasa a -7a? Du-te la dansuri populare, o sa fii populara.
Acuma serios, de ce sa te considere tocilara?

| Fiction a răspuns:

Nu iti zic.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

"Nu îmi spuneţi?"
Nu îţi spunem!

| Cristianne a răspuns:

Mănâncă gândaci!

| BeastMaster a răspuns:

straight face Ce cauti aici?
Du-te si spanzura-te...sigur o sa fi populara dupa.

| ツDiana a răspuns (pentru BeastMaster):

Apoi ajunge direct la stirile ProTV. laughing

| Polaris a răspuns:

Nu cred că cineva cu un minimum de inteligență ar pune întrebarea asta, deci tot o tocilară rămâi.

| NoShit a răspuns:

Du-te şi mulge vaca, ţi-ar fi mai de ajutor decât să toceşti, no?

| Attack619 a răspuns:

Baseste-te pe ritmul melodiei lui Fuego toata lumea va auzi te tine

| Xtadelo a răspuns:

Banuiesc ca ai gresit categoria straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ai nevoie să devii populară când eşti " prima pe clasă "? Eu nu-i văd rostul popularităţii în această situaţie.

| Firetears a răspuns:

No comment!
Doar pentru că eşti mai bună decât ceilalţi la şcoală nu înseamnă neapărat că eşti tocilară...
A fi tocilar înseamnă a toci! (uite şi la mine, explicaţie laughing )
Mă refer la faptul că înveţi pentru mâine si poimâine uiţi! laughing
Dacă inveţi bine înseamnă că eşti deştept/deşteaptă, nu tocilar/ă!
Dar nu mulţi înţeleg ce înseamnă termenul de "tocilar".
Cât despre popularitate... Draga mea, te sfătuiesc să înveţi in continuare la şcoală aşa cum ai invăţat şi până acum!
Baftă în continuare!winking