| dRem a întrebat:

Nu inteleg cum toti cocalarii care nu stiu sa lege 2 cuvinte reusesc sa fie cu fetele care arata bine. poate cineva sa imi spuna?

Răspuns Câştigător
| katomika a răspuns:

Isi pun niste toale de firma un parfum scump ofera cadouri promit chestii imposibile si prostesc orice fata

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UndergroundFolklore a răspuns:

Poate arata ele bine, dar nu prea le duce mintea in cazul asta.

| Loloannna a răspuns:

Îți zic eu dc? Pentru ca fetelor in general le plac băieții smecheriti..care miros mereu a parfum, care le oferă cadouri, care filtreaza cu ele, si care se îmbracă bine si știu cum sa cucerească o fata, a da si pentru ca nu sunt timizi.:p

| Ea_Ana_1997 a răspuns:

Simplu! au un noroc chior