| AndreeaZM a întrebat:

Nu inteleg o chestie. daca pe mine un barbat ma evita pe strada... adica merge mai repede cand stie ca suntem in spatele lui ...merge pe alta parte ..de ce naiba mai intoarce capu in spate cand el stie ca noi suntem in spatele lui?

6 răspunsuri:
| anitza2000 a răspuns:

Mie mi se intampla sa fac asta cand mi se pare ca cunosc aceea persoana. Poate semanai cu cineva cunoscut de el.

| AndreeaZM explică (pentru anitza2000):

Da,ma evita! Dar nu inteleg pentru ce sa mai uitat in spate..la noi?

| William a răspuns:

Cred ca ii este frica de tine.

| AndreeaZM explică (pentru William):

De ce?

| William a răspuns (pentru AndreeaZM):

Glumeam doar.

| stefyro123 a răspuns:

Da, inseamna ca te evita mai ales daca tu il cunosti pe barbatul respectiv. Incearca sa vorbesti cu el despre asta. Sa il intrebi motivul pentru care te evita.