| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Am si eu o intrebare:
E un baiat care e mult mai mare ca mine si cred ca ma place pentru ca :
-se aud zvonuri ca ma place ca are poze cu mine pe telefon si ca se lauda ca e cu mine
-pana si mama a auzit o conversatie cu un prieten de al sau :
"prietenul: -hai ma rusinosule >:
el: -nu ma poate se ia tasu de mine lasa oh go on
prietenul: -off ce iti face fricosule"
-eu il cunosc pe prietenul lui e vecin cu mine vorbim ma face sa rad si tot felul de chestii din astea straight face
-si l-am vazut pe el cu prietenul lui se plimbau si el s-a ascuns dp bloc iar si am vazut ca celalat ii spunea ceva de genu:" hai ma vino dracu o data nu mai te ascunde atat "
- plus cand i-am zis de zvonurile astea a inceput sa chicoteasca

Dar nu are curaj sa imi vorbeasca cand sunt la geam se uita insistent la mine si daca ma vede ca ma uit la el intoarce capu repede sau daca ma vede pe strada rade si se preface ca se uita in alta parte straight face are 21 de ani sau mai putin cred dar eu am 13 nu stiu ce sa fac voi ce m-a sfatuiti?

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.Vezi-ti de copilarie.Va veni timpul cand un baiat isi va face curaj si-ti va spune ce simte pentru tine.

| KellyGreen a răspuns:

Fato e mort dupa tine.Profita de asta si joacate un pic cu el.

| hippiemuslim a răspuns:

Grow a brain.

| anyska a răspuns:

Trimite-l la plimbare pe el si pe retul baietiilor care se prefac ca te plac in urmatori cel putin 5 ani! Nu ai ce face cu iubit la varsta asta!

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ explică:

Ba da normal ca e mare diferenta de ani straight face dar nu stiu ce sa zic mereu face chestii de genu prieteni mei spune ca e pedofil big grin asta ar fi o porecla laughing dar e secret don't tell anyone

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ explică:

Bei nu vreau sa ma combin cu el da-l draq straight face nu il suport nu il plac ati inteles gresit
e chel e urat nu imi place de el e ametit rau dar nu stiu cum sa ii zic asta pentru ca o sa ma intrebe mai devreme sau mai tarziu ce parere am despre el straight face

| ChRoM a răspuns:

E cam mare pentru tine dupa parerea mea

| miky_4769 a răspuns:

Buna! Am o sora mai mica, arata foarte bine, are 14 ani. Unul din prietenii mei, fara sa stie ca e sora mea, reactiona la fel, ceilalti mai faceau baza de el si cand trecea sora-mea il impingeau mai in fata sau iesea el sa vada daca fata are vreo reactie. Ulterior a aflat varsta fetei(el are 22) si a fost suficient de matur incat sa o lase in pace"sa mai creasca". Desigur, pasiunea inca exista, o place, o priveste, dar nimic mai mult. Incearca sa spui prietenului vostru comun sa ii zica si lui cati ani ai. Daca spune ca nu il intereseaza varsta e clar ca e vorba doar de o atractie fizica si ca vrea sa te aduca in patul lui. Daca e asa, evita-l, poti ajunge la cazuri mai grave, viol chiar. Bafta!

| faranumemomentan a răspuns:

El 21 si u 13... nu crezi ca e putin cam mare diferenta dintre ani?

| canabis_4210 a răspuns:

Mai sincer esti micuta, prea micuta pentru el. Si daca intr-adevar i-ar place de tine corect ar fi sa vina sa vb cu parintii tai, insa inca o data iti spun esti prea mica pentru o relatie, mai ales cu un tip de 21 ani. La varsta lui sper ca esti constienta ca nu se poate multumii doar cu o plimbare prin parc de mana si un sarut, doua... ai grija! bafta!

| piktor a răspuns:

"prieteni mei spune ca e pedofil asta ar fi o porecla dar e secret "- ei bine acu nu mai e asa secret rolling on the floor

| anamaria91 a răspuns:

Eu zic ca varsta nu conteaza... primul mei prieten era cu 6 ani mai mare si totul a fost ok. De el nu stiu ce sa zic. Din ce spui, e extrem de timid si ar fi mai ok daca ar vedea interes si din partea ta. Daca ar sti ca il vrei, ar avea curaj sa se apropie de tine. Sau mai e posibilitatea sa evite sa fie cu tine deoarece el considera ca esti mica si nu vrea sa fie vazut cu o fetita. Am presupus doar. Scoate ceva de la prietenul lui. Fa-l sa iti spuna tot!

| Anonim134 a răspuns:

Lasa'l e mareee fata de tine.ramaneti amici nimic mai mult:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mananca chelea ca pe zambilica.nu ai de citit lecturi suplimentare? are 21 de ani? e barbat. tu esti un copchil. ce-ti trebuie?

| wrestler a răspuns:

Dai un pumn si potolestel si un picior daca ai ocazia si daca mai comenteaza cheama pe unu care sa ii dea omor
fi fata rea