| Horror21 a întrebat:

Nu ma mai inteleg cu parinti.

Salut, am 13 ani ma numes Eduard si nu ma mai inteleg cu parinti stiu ca este destul de grav sa nu ma mai inteleg cu ei de la 13 ani dar sincer nu pot sa mai rezist de fiecare data imi pun in minte sa plec de acasa dar nu am unde.
Eu mai am o sora de 5 ani pe care o indragesc si pe mine mai de multe ori ma cearta le-am explicat de atatea ori ca nu daca sunt mai mare pot sa fiu si cel mai certat adica sa cada totul pe mine.
Eu unul nu injur, nu beau, nu fumez, nu stau peste 8:30, 9:30 pe drum, iau note destul de bune nu foarte bune.
De atatea ori ma ameninta ca imi scot internetul I don't want to see nu mai vreau sa aud.
Mai am si o prietenastraight face cred ca si asta nu este atat de bine pentru ca sunt destul de mic si am o viata inainte, dar o iubesc enorm si nu ma vad cu ea decat la scoala si sambata sau vinerea.
Spuneti-mi va rog ce pot sa fac ca sa ma inteleaga si ei pe mine ca nu trebuie sa fiu cel mai certat. si cel mai balacarit din toata familia.

Răspuns Câştigător
| Chrissy92 a răspuns:

Buna,imi pare rau ca nu te intelegi cu ei, poti sa pleci o perioada la bunici daca vrei si poate asa iti vor duce lipsa sau zile ca numai suporti si daca nu ahungeti la un numitor comun tu vrei sa pleci de acasa, poate asa le revine si lor mintea si nu se mai comporta cu tine asa.Da si mie mi se pare ca esti micut de prietena vei vedea ca la 20 de ani nu vei mai fi cu ea asa ca numai pune atat accent pe iubirea ei.

| Horror21 explică (pentru Chrissy92):

Pentru ca e singur raspuns si unul foarte bun primesti funda! Mersi mult pentru sfat.

1 răspuns: