| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai merge facebook pe chrome (inainte sa nu mai mearga netu adica aseara mergea dar dupa aia nu a mai mers) Pe mozzila si explorer merge dar pe chrome nu-mi arata mesajele si chatul (apare alb in loc de mesaje si cand dau pe chat imi zice ca se incarca dar nu apare nimic)si sa instalez chat separat nu vreau.Ce sa fac?'

Am reinstalat chrome si degeaba. straight face
Scz ca am pus intrebarea de doua ori dar nu am primit raspunsuri la prima.

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Sterge chrome fa devirusare si reinstaleaza.

| anonim_4396 explică (pentru emilitalia):

Am facut...am scris doar..nu merge nici asa.

| emilitalia a răspuns (pentru anonim_4396):

Am scris" Sterge chrome fa devirusare si reinstaleaza." Nu ai scris ca ai facut devirusare sau nu mai vad eu bine. Daca cineva va da un sfat de ce nu incercati si acea varianta?

| anonim_4396 explică (pentru emilitalia):

Ok incerc.