| AdaEu a întrebat:

Nu pot dormi este ora 22:28 si totusi nu mi.e somn. Adica imi e asa somn incag nu pot dormi.e o stare nasoala.:-|

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gandeste-te la ceva frumos...

| PedoBarbie a răspuns:

Nu e târziu ora 10 seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 10 jumate nu e tarziu, cred si eu ca nu ti-e somn. Mie la ora 8 cand m-am intors de la scoala imi picau ochii de somn si uite ca e 1 si un pic si tot nu dorm.
P.S. Nu ai pus nicio intrebare deci nu am cum sa te ajut, totusi intuiesc, asa ca iti dau un sfat: baga castile in urechi si da-le la maxim, te va ajuta sa adormi mai repede. Pe mine ma ajuta asta pana cand am ramas fara casti din cauza ca ma intorceam pe toate partile si se infasurau dupa gat.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Buna!
Bea un pahar de lapte cald, te ajuta foarte mult.
Good night!winking

| CryForYourLove a răspuns:

Pune-ti o melodie relaxanta si pune-te-n pat.te ia somu' fara sa-ti dai seama