| TePupPA a întrebat:

Nu stiti cum as putea invata sa dansez? ma refer cand ies afara la o discoteca, club pentru ca eu nu prea stiu sa dansez decat 2 la stanga 2 la dreapta... vreau sa invat sa fac ceva miscari mai impresionante happy
ps: sunt baiat tongue

2 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=Y0q5gBK-Z8E
Sper ca te ajuta.

| Andrei4863 a răspuns:

Un sfat ar fi... : uite-te la niste clipuri cu diverse dansuri pe you tube si incearca sa imiti sau sa iti creezi propriul stil de dans daca nu, atunci cand esti in discoteca te poti uita cum danseaza si altii si sa te iei dupa ei sa iei ceva de la unul, ceva de la altul. Uite-te in oglinda cand dansezi si vei invata!