| Laura_Tímea_Antal_2001 a întrebat:

Nu stiti vreun cantec de ramas bun pentru sfarsitul clasei a 8-a? As avea nevoie urgent de una(care sa le placa si colegilor mei)
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ar fi misto daca inventati unul big grin Sau ar merge si o poezie. E ceva original, personalizat cu amintirile voastre.

| Laura_Tímea_Antal_2001 explică (pentru Aasdfghj):

Ar fi chiar tare. Doar ca nu prea avem timp si nici cheflaughing))) lenea asta ne omoaralaughing ma gandeam ca am putea gasi usor pe net ceva (SPERAM, insa zadarnic) dar mersi de idee happy