| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, deci, vorbesc cu un baiat de 4 luni si lui ii place de mine si mie de el, am iesit de cateva ori si acum el vrea sa mergem impreuna la bazin ( faza e ca eu mergeam si inainte si el la fel dar nu ne cunoastem de acolo ) dar mie mi -e rusine de el sa ma vada in dres si casca laughing nu sunt urata sau eu stiu dar tot mi-e rusine, asa sunt eu si ma gandesc dupa sa nu regret ceva... dau funda :*

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Accepta-i invitatia. Vei avea parte de clipele cele mai minunate din viata ta in momentul in care vei constientiza ca te priveste si iti admira corpul.Mai ales daca te-ai mai implinit si sanisorii ti-au mai crescut, sau chiar s-au marit. Poti fi sigura ca baiatul in imaginatia lui te-a dezbracat de demult atat de dres cat si de restul hainelor.

| CatyVany a răspuns:

Renunta la inhibitii, vine te place te place asa cum esti. Odata si odata tot va trebui sa te vada si asa daca relatie tine.