| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de 4 luni si lui ii place de mine si mie de el, am iesit de cateva ori si acum el vrea sa mergem impreuna la bazin ( faza e ca eu mergeam si inainte si el la fel dar nu ne cunoastem de acolo ) dar mie mi -e rusine de el sa ma vada in dres si casca laughing nu sunt urata sau eu stiu dar tot mi-e rusine, asa sunt eu si ma gandesc dupa sa nu regret ceva... dau funda :*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cea mai mare nerozie ce mi-a fost dat sa aud. Nu "inteleg" de ce sa-ti fie rusine fata de el, daca nu ai avut pana acum aceleasi sentimente si fata de alti baieti sau barbati.Din contra ar trebui sa fii mandra deorece in acest mod iti poti etala formele atragatoare si nurii irezistibili pentru un potential iubit.Ar trebui sa-ti reconsideri perceptia asupra ta.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

El e primul baiat

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Chiar si in aceasta situatie.Ai aproape 15 ani, nu mai esti o fetita... sa nu zic cuvantul urat. Din contra ar trebui sa te gandesti ca este chiar o oportunitate nesperata. Iti doresc multe clipe placute alaturi de el.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum poti fi cu cineva 4 luni si sasi fie rusine ca te vede in dres poate amicii

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru RAY):

Nu am zis ca suntem impreuna, si mi e rusine ca e baiat

| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, dar poate ca pui si o intrebare si ne explici de ce faci baie cu dresul pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci nu-ti pune nici dres si nici casca, problema rezolvata. laughing