| carinacarolina2 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac sunt disperata vin acasa si plang ajutati-ma. acum a venit iarne si stiti ca copii din scoala (baietii) ne dau frecus eu nu suport frecusul nu mi se pare distractiv si chiar nu vreau frecus dar nu stiu cum sa scap vreo metoda ceva pe care o stiti sau ceva orice numai ajutati-ma sa scap de iarna asta

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Gaseste si tu cel mai mare baiat din scoala, ma refer la statura, unu cam cat usa laughing si zi sa te duca pana acasa, prostestel si tu cumva laughing si sa vezi cum se potolesc aia=)

| Croampa a răspuns:

Prin frecus te referi da patinat de baltile inghetate?
Daca da, atunci stai in clasa, nu umbla cu baietii si daca nu ai alta optiune, pune sare pe balta inghetata ca sa se topeasca!

| devor a răspuns:

Nu ieso din clasa