| AnemonaP a întrebat:

Nu stiu ce sa ma mai fac, nu cred ca este normal, sunt fata, am 13 ani, am intaltime 1.66, si vreo 50 de kg.Si am grasime pe burta :( uitati-va si voi fetelor: http://i1182.photobucket.com/albums/x454/alexandragru/g. jpg, nu radeti, ajutati-ma va rog, Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Coarda si alergari. O data pe saptamana bazin. Hrana cat cuprinde, in cazul cand vei face coarda si alergari. Pa! Sa nu uit. Nu te ingrijora. Timpul rezolva totul. Pa!

| annkaa a răspuns:

CEAu:*
stai linistita ca nu esti grasa.happyesti inalta si e normal sa ai 50 de kilograme.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu rîd pentru că nu văd poza. Ai sters-o sau nu megre linkul