| Căpșuuu a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac cu messu asta! at wits' end Vreau neaparat sa vad niste conversatii si nu imi arata nimic la Conversation History straight face Imi arata "Loading" si atat..se incarca pana la infinitlaughing si nu mai arata nimic pana la urma. Si metoda aia cu F3/F4 merge pana la un anumit punct..nu-mi arata conversatiile toate toate.
Mentionez ca am ultima versiune de mess (11.5) big grin
Va rog ajutati-ma!
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Rayzzor a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie..incearca sa iti reinstalezi messu si sa incerci apoi.mie mi-a reusit.Sau incearca sa intri de pe alt calculator pe conversatiile tale dar asta nu merge tot timpul.

| Fax a răspuns:

Intra pe mail.noul mail salveaza toate conversatiile, si le poti vedea pe orice calculator.dai la '"conversations"