| alexandraaly a întrebat:

Nu stiu daca o sa intelegeti dar va rog raspundeti. sunt cam noua aicibig grin. In urma cu un an si ceva am avut un prieten am fost o saptamana impreuna apoi el a plecat din oras si n-am mai tinut legaturasad acum a venit din nou aici in oras la liceu si l-am vazut pe strada, am vorbit cu el dar ff putin si am aflat ca are prietena in alt oras putin mai departe crying si mie a inceput sa-mi placa din nou de el crying(. pe strada se mai uita la mine ma mai baga in seama...sad nu stiu ce sa fac faza e ca chiar daca are prietena eram intr-o seara cu o prietena si ne-am int cu el si am mai stat putin, ea la luat de brat si a zis sa-l iau si eu si l-am luat si l-am dus mai aproape de casa lui ca ne-a rugatstraight facecrying(. ajutati-ma plss ce sa fac?crying ...scuzati greselile de ortografiebig grin

1 răspuns:
| Faranume_5358 a răspuns:

Daca are deja prietena e greu, dar mai exista baieti pe pamant nu dispera. Ar trebuii sa pastrezi legatura poate el a aleso pe acea prietena a lui ca planul B vazand ca nu mai poate fi cu tine.Inceaaaarca sa ii arati ca inca il placi date pe langa el si fa-i pe plac.