| cezy9693 a întrebat:

Nu stiu dc da de la o vreme sunt foarte inchisa in mine nici macar prietenei mele nu mieste usor deloc sai vb despre ce simt...credeti cai de rau sau pur si simplu ma maturizes? mersibig grindau fundita!tongue

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Si eu am patit asta si da stiu cum e...insa sa stii ca e mai bine asa fiindca deindata ce zici secretul tau cuiva iti pui toata speranta in faptul ca acea persoana nu te va trada dar de cele mai multe ori secretul este aflat de toti.
E bine ca esti o fire selectiva si nu spui tot ce simti altora!

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Patesc si ew asta d la un timp
mnu ma simt in largul meu cu pr cea mai buna
nu cred ca e neaparat maturizarea.
prin Orice schimbare care ni se intampla spunem ca ne maturizam.
Asta e intr-un fel adevarat, pentru ca, cu fiecare zi avem mai multa minte, ne dezvoltam psihic.
E bine sa te descarci cuiva care stie sa te asculte si sa iti dea sfaturi.Deci ar fi bine sa incepi sa fii iar ca inainte, sa te destainui pr tale, asta daca e o pr de incredere.
o zi buna in continuare!

| AndreeaLupan a răspuns:

Buna...
pai daca nici prietenei tale cele mai bune nu poti sa-i vb despre ce simti atunci nu este prietena ta cea mai buna, ca daca iti era pentru tine cea mai buna era mereu sa-i vb ce ai pe suflet, ce simti si asa mai departe.

Sfatul meu este sa incerci poate sa nu mai fii inchisa in tine caci faci rau de tot, caci atunci cind vb unei prietene de ale tale ce simti ti se face mult mai usor si bine pe suflet.

Bafta... pupic

| karakedi13 a răspuns:

Salut. Eu am 15 ani si sa stii ca asa sunt si eu. Este un lucru complet normal, caci aceste caracteristici apar odata cu adolescenta, ce reprezinta un pas important pentru noi, ca sa devenim majori. happy