| Luisa221 a întrebat:

Hei! Sunt intragostita de verisorul prietenei mele care locuieste in alta tara si vine pe aici in vacante.Nu am mai vorbit de mult,dar ultima data se comporta foarte frumos cu mine, ba chiar mi-a spus iubita/frumoaso.Acum a intrat iar, si imediat cum a intrat le-a dat mesaje prietenelor mele, mie mi-a dat mai tarziu si am vorbit putin.Azi le-a dat iar mesaje prietenelor mele si mie nu mi-a dat nimic,nu am vorbit deloc,prietenele fiind o fata cu care a fost prietena mai buna si o alta fata pe care din spusele lui nu o placea, iar acum vorbeste cu ea.Ma simt aiurea, cred ca a uitat de mine..chiar credeam ca ma simpatizeaza macar putin...Ce credeti?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Formularea de iubita sau frumoasao a folosito doar ca sa te simti tu magulita, nicidecum in sensul inteles de tine. Doar astfel se poate explica comportamentul lui din ultima vreme.Mai asteapta sa vezi cum vor evolua lucrurile dar nu cred ca vor apare modificari majore. Spera in continuare dar fii totusi rezervata.