| Anonimusxxxxx a întrebat:

Nu stiu de unde sa incep.
Am cunoscut un baiat, foarte asa pe placul meu au trecut 4 luni de cand ne cunoastem, si vrem sa ne intalnim in vara.
Aseara, totul mergea bine, si intra mama in camera:ce faci pe tel? Vreau si eu sa vad. Eu: vorbesc cu un baiat ea: si de ce faci asta la varsta ta? La anii tai trebuie sa ai alte ocupatii. Si de e ai incredere in persoane pe care nu le cunosti? Eu: dar el m.a facut sa am incredere in el. Nu am de ce sa n.o fac. Nu m.a mintit si nu m.a tradat niciodata. Si mama a zis sa inchei prietenia asta f apropiata cu el. Si mie imi e greu de aseara plang incontinuu. Il iubesc si nu.l pot lasa. i.am spun ce s.a intamplat si a zis ca nu renunta la mine orice s.ar intampla... ce as putea sa.i spun mamei ca sa ma pot intalni la vara si sa.i arat ca el e o persoana de incredere? Pt ca e de incredere si mama mereu imi arata pe la stiri cu violatori si agresari sexuale. Ce as putea sa fac? Pt ca nu vreau sa stric relatia cu mama dar nici nu vreau sa.l pierd crying. Dau fundita la cel mai rapid si bun raspuns.
Mersii!

Răspuns Câştigător
| Ana1998 a răspuns:

Paii. in primul rand: cati ani ai?
In fine. trecand peste asta ar trebui sa-i spui mamei tale cat de mult tii la el si sa-i arati chestia asta. Adica... spune-i ca el nu e genul de persoana care sa-si bata joc de cineva.
Poate nu o sa inteleaga chestia asta acum, dar daca vede ca nu termini relatia cu el si vede cat de mult tii la el o sa inteleaga. Adica... Doamne nu poate sa te inchida pe vecii, totusi trebuie sa vina odata si odata vremea cand o sa te duci cu prietenul tau la ei si trebuie sa inteleaga chestia asta. Spune-i ca tii la ea, dar si la el si adica... ea cand o fost de varsta ta nu o avut prieten? Sunt sigura ca lucrurile o sa se rezolve happy. Funa puppy dog eyes

| Anonimusxxxxx explică (pentru Ana1998):

Am 14....crezi ca.i ok?

| Ana1998 a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Daa, eu una zic ca-i ok

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha ai 14 ani, te ai indragostit de cineva pe care nu l ai vazut in viata ta, spui ca nu te a tradat niciodata si te a facut sa crezi in el in conditiile in care habar nu ai cine e si ce face?

nu vezi nimic in neregula in treaba asta?

| Anonimusxxxxx explică (pentru suntserios):

El ma iubeste... si simt asta! Deci nu vad nimic in neregula.

| suntserios a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Cum sa te iubesca ai fetito... nici nu te a vazut in viata lui, cel in cel bun caz vrea sa "iubesca" o prospatura daca intelegi la ce ma refer

| Anonimusxxxxx explică (pentru suntserios):

Nu.i asa...pt ca simt ca ma iubeste. si cuvintele pe care le spune nu sunt aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca ai dat funda, poate te pot ajuta si eu cu ceva :P :)

Parintii au inceput deja sa innebuneasca si vor sa isi apare copilul in continuare, dar faza e ca ei nu se uita in oglinda :P Arata-i clipul acesta :D:

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Poate va intelege putin... :) Inteleg cum e sa fii indragostita, nu trebuie sa renunti la baiat pentru nimic :)

Sarbatori fericite si mult succes cu baiatul! :*

| Anonimusxxxxx explică (pentru anonim_4396):

Doamne...cat de adevarat e video.ul asta. O sa i.l arat. Ms mult de tot de ajutor happy sarbatori fericite!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Cu mare placere happy

| buburuza2007 a răspuns:

Mama ta are toate motivele sa fie ingrijorata pentru tine,esti fata si avand in vedere ce se intampla prin Romania are tot dreptul,nu stiu cati ani ai dar pana la vara mai e deci se pot intampla multe pana atunci,incearca sa vorbesti cu mama dar numai dupa ce acel baiat iti da dovezi clare ca tine la tine si ca nu-si bate joc de tine,mergi incet cu mama ta,poate pentru ea e ceva nou,faptul ca tu vorbesti u baieti si nu stie cum sa reactioneze,daca tu esti sigura pe acel baiat, da-i si ei increderea pe care tu o ai in el si asa lucrurile vor fi mai bine si ca o paranteza(spune-i mamei tale ca televizorul cam spala creiere si nu tot ce e la tv e si adevarat, asa ca sa mai lase stirile)dar nici tu nu te increde prea tare, si te rog sa-mi spui si mie varsta ta, ca sa te pot ajuta mai mult

| Anonimusxxxxx explică (pentru buburuza2007):

14 ani...

| buburuza2007 a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Am inteles, deci aplica ce ti-am spus mai sus si vezi daca reusesti, doar ai grija

| Anonimusxxxxx explică (pentru buburuza2007):

Chestia e ca imi e cam rusine de mama crying adica eu i.as spune tot ce simt pentru el...dar imi e frica de cum reactioneaza crying

| buburuza2007 a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Risca,cine nu risca nu castiga, asta e, in viata trebuie sa-ti asumi deciziile

| fede12 a răspuns:

Explicai ca il iubesti!

| Anonimusxxxxx explică (pentru fede12):

Eu incercwinking dar nu pot. pentru ca... mna, imi e rusinewinking

| fede12 a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

laughing Inteleg situatia! dar inainte sa te certi cu mama ta fii sigura ca baiatul chiar merita!

| Anonimusxxxxx explică (pentru fede12):

... merita! ca de aia ma cert cu mama mereuwinking

| fede12 a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Oke

| AlexOnf a răspuns:

Ok, tu ai 14 ani, dar el cati are?
Daca e 18-20+ eu spun ca ar trebui sa-ti vezi de viata in continuare. Daca diferenta de varsta e prea mare sunt sanse sa nu mearga, sau sa fie o relatie care sa nu le convina deloc alor tai, lucru care o sa duca la scandaluri si alte chestii de genu. Tine cont ca un baiat de 18-20 de ani nu are cum sa nu se astepte la sex, e logic, asa ca daca nu o s-o faca cu tine, o s-o faca cu alta fara ca tu sa stii.