| xClawwSpuneBună a întrebat:

Nu stiu deloc sa dansez. O prietena de-a mea da o petrecere si e invitata si o fata pe care nu o suport. Ea danseaza super. As vrea sa o las masca, sa dansez si eu ca ea. Dar nu stiu daca voi reusi...catea sfaturi, videoclipuri? Stiu ca trebuie sa ma misc cum vreau dar faza e ca arat foarte aiurea cand dansez. sad Va rog ajutati-ma. Funda. puppy dog eyes

1 răspuns:
| mahmy97 a răspuns:

Raspunsul e youtube acolo ai o gramada de tutoriale si dansuri pe care le poti invata rapid.