| NonZarek a întrebat:

Cum e la majorat? Trebuie sa dansezi neapărat? Ce poți face acolo?
Nu am fost niciodată și am primit o invitație dar nu știu dacă sa accept sau nu. Faza e ca nu îmi place sa dansez și nu as vrea sa arat awkward fiindcă sunt singurul care nu danseaza

Răspuns Apreciat de Editori
| SoareRoz a răspuns:

Depinde de locatie. Saca vrei, poti sa stai pe langa. Nu e o regula. Ai putea, de asemenea, sa incerci sa iesi din zona ta de confort, presupunand ca esti prieten cu invitatii si nu te vei simti judecat.

| NonZarek explică:

Dar nu voi arata awkward dacă stau pe lângă și nu dansez?

| SoareRoz a răspuns:

Putin. Ideal ar fi sa incerci sa te misti putin. Poti sa iti pui acasa niste muzica si sa incerci sa te misti pe ea. Poti cauta si niste tutoriale.

2 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Da trebuie sa dansezi neaparat, în caz contrar riști închisoare cu executare între 3 și 7 ani conform OG/2002

| NonZarek explică (pentru CostinAlamariu):

Na bine ca mi ai zis, nu merg

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nici eu nu am fost la un majorat niciodată dar mai mult ca sigur este un club de nopatea nimic diferit băutură și manele