| KEKS a întrebat:

Nu stiu sa dansez si as vrea sa invat.Va rog sa imi dati sfaturi si videoclipuri despre cum se danseaza in cluburi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci si tu in club si faci cum face toata lumea.Conteaza atmosfera.

| noktambul a răspuns:

Du-te, ma, intr-o seara intr-un club, ia-ti o bere si te benocleaza la aia cum danseaza. Si pe urma, mai bea vreo sapte beri si cinci vodci si o sa vezi ca poti sa mergi si la Dansez Pentru Tine. Succes, castigatorule!

| CeViataDeRahat a răspuns:

In primul rand, conteaza genul de muzica care iti place, nu poti sa vi sa dansezi manele in club daca in club este pusa o piesa R&B. In al 2-lea rand daca simti muzica nici nu trebuie sa te uiti pe vreun site.
Sunt oameni care danseaza pentru prima oara in viata mai bine decat un om care a luat lectii de dans.
Deci sfatul meu, baga muzica in boxe pune-te in fata oglinzi si daca iti place ce vezi e indeajuns! Sal!