| anonimaa a întrebat:

Nu vreau sa va intristez. da'. incepe scoala. nu mai pot simt cum ma apuca o depresie crying. nu vreau sa ma scol la 6 jum, nu am chef de fizica si chimie sau mate, as vrea vacanta tot timpul.
ce ma fac?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

TaciI don't want to seeCand aud de cuvantul matematica simt cum mi se ridica parul in capoh go on
Dar ma gandesc ca mai am doi ani de liceu si apoi toata drama asta va fi doar o amintirebatting eyelashes

| Libelle a răspuns:

E epidemie
de lenelaughing nici eu nu vreau scoalaaacryingcryingcrying
m-am obisnuit asa.si vacanta asta a trecut repede anul` astasad
dar ce zici de mine? ca in astea doua saptamani trebuie sa lucez la matematica?!
moorr

| doar.pt.voi. a răspuns:

Lasa-te de scoala. eu trec a11a si ma trezesc la 6:15 in fiecare dimineata. fac 40 de min pe jos pana la liceu si cu masina 5-6 minhappy

| ºPishcotº a răspuns:

Gandeste-te la vacanta viitoare! Merita tot sacrificiul, nuhee hee? Asculta muzica, iesi pe afara profita de timpul care ti-a mai ramas!>:d

| Helvete a răspuns:

Asa ma simt si eu laughing. Nu prea ai ce sa faci, bucura-te cat mai mult de timpul ramas. Nici eu nu am chef de fizica. Mate abia fac si chimie aproape deloc, fiindca-s la uman tongue. Dar gandeste-te ca mai sunt 3 saptamani, pare destul de mult timp asa.

| UninspiredName a răspuns:

Din pacate pentru toti nu ai ce sa faci... ce idiot de pe lumea asta ar vrea sa stea la ore in loc sa stea afara, cu prietenii, sau si mai bine cu persoana iubita, si macar de as putea sa ies in fiecare zi, da nuuuu, eu trebuie sa stau in casa sigh scuze. m'a apucat si p mine depresia

| -=AleCS=- a răspuns:

crying scoala... dc trebuie sa fie obligatorie? ma rog... da na. e ca pixu, trezirea odata cu soarele, drum, plictiseala, teme, scuze (chiul, teme/lecti canci), profita de timpul ramas.

| Andrre a răspuns:

Toti trecem prin ce treci tu. laughing :-

| Anonima_8669 a răspuns:

POi nu te gandi la vestile rele. uita de cei rau.,. vezi cei bun cum ar fi:
-TE intalnesti cu colegi
-Te poti si distra nu numai invata
-Pauza nu e musai ca sa inveti. fa ceva care satio placa chiar daca esti la scoala

Etc.eu de ex fac multe chestii si nu ma plcitisesc la scoala.big grin

Dar pdepinde

succes:*

| alexa_4958 a răspuns:

Adevarul e ca nu avem ce face si in nici un caz nu vreau sa inceapa scoala.ca ai dreptate chimia si fizica sunt groazmice si stiu ff bine pentru ca sunt la biochimie.cu matem ma mai descurc. dar asta e viata.merge mai departe.Desi vacanta asta a fost pentru mine mult prea scurta. oricum trebuie sa ne bucuram de timpul ramas. pup

| Betyyyy a răspuns:

Nu stiu si eu sunt la fel de trista...gata cu dormitu pana la 11sadsaddar profita de timpul care a mai ramas cu cat te gandesti mai mult la scoala cu atat vine mai repede

| katw a răspuns:

Buna intrebare...si eu mai simt asa din cand in cand dar tebuie sa mai profiti de timpul liber care a mai ramas, iar apoi sa te duci la scoala cu zambetul pe buze pentru ca oricum nu ai ce sa faci altceva (scoala tot vine si decat sa stai suparata. asa ca mai bine profita de timpul ramas si petrecel cu prietenii si familia.ma rog, oricum incearca...winking

| Bogdan_5221 a răspuns:

Mie imi place ca incepe sc. O sa merg mai des pe la cafenele. Ma apuc din nou de fumat. Mai multe glume.

Totul pe lumea asta ii frumos si amuzant daca stii sa o faci sa fie asawinking