| anonim_4396 a întrebat:

Nustiu ce sa mai fac.(((((. ajutati-ma va rog cu niste sfaturi.cum sa-l uit pe fostul meu prieten.nu reusesc. vreau sa-l uit...sa nu ma mai gindesc la el((va rog... funda+vot folositor

Răspuns Câştigător
| alexandra_2113 a răspuns:

Doamne si eu trec prin asta sad si am mai fost in situatia asta, acum am mai multa putere sa trec peste, am incredere in mine, ma gandesc mereu ca nu se merita, ca o sa mai fie altu' tot ce pot sa iti zic e sa fii tare sad

1 răspuns:
| cremitaa a răspuns:

Cui pe cui se scoate... Incearca sa iti ocupi timpul cu alt ceva... E greu la inceput dar dupa o sa fie mai bine