| EliChan a întrebat:

O intamplare amuzanta din viata voastra?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zorn a răspuns:

Am mers acasă la o prietenă şi am căzut cu scaunul de birou. M-am întins după telefon, iar scaunul a alunecat... m-am prăvălit pe acolo.

Asta e o întâmplare plictisitoare laughing am avut parte de atâtea întâmplări amuzante, dar sunt prea ciudate.

| fqwaf a răspuns:

La testul la muzica un coleg scoate usor o copiuta din banca si se uita repede si o baga la loc...
Profesoara il observa imediat si cu aer de isterie venind spre el ii zice,,-CE AI MA ACOLOOO!" la care colegu cica:,,-pai ce sa am, testul..."
profa:,,-Mai faci si pe prostu aaa?"
colegu:pai dc?
profa:cum ma dc, ce ai in banca?
-Pai fesu, manusi...
-CUM MA?-PROFA F NERVOASa
se uita in banca vede ca n-are nimic ii ridic fata de banca si scoate copiutza
-CE E ASTA MA?
-a pai sa vedeti...am scris lectia in pauza ca sa o retin mai bine si dupa aia numai avea loc in banca sau in ghiozdan si...
-Hai lasa-ma cu chesti din astea
2!
colegul se aseaza si dupa 2min
-Dmna profesoara!
-da.
-Mai continui testul? laughing
-Cum ma sa mai continui daca ti-am dat 2?
-Nust ziceam si eu

| BuciMan a răspuns:

Eram mai mic. eu si sora mea ne-am dus intr-o vara la tara, eram intr-o zi cu ea scuturand un copac ca sa cada ciresele. in timp ce scuturam a cazut o cireasa si ca sa nu o ia ea inaintea mea mam aruncat cu gura ca sa o prind (pentru ca nu puteam sa ma aplec pur si simplu ca un om normal, nu O.o)... sora mea radea de mine ca aveam gura plin de pamanat. Plm... >.