| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare cam ciudata pentru uni
dar ce aveti cu alex care canta dalinda? toti spun ca arata ca un gay laughing fratemiu la fel zice ca arata ca un extraterestru
serios? nimeni nu e perfect nu ca as tine cu el sau ceva de genu doar ca mereu cand intru pe youtube si caut dalinda ..aia de acolo comenteaza gen :ce mtutra de gay are.
ps:recunosc nici mie nu imi place cum arata nu e vina lui ca asa la facut maicasa

Răspuns Câştigător
| puisor98 a răspuns:

Pai eu nu inteleg ce are lumea cu justin bieber thinking nu sunt fan, nici nu askult melodiile lui.dar din kuriozitate am ascultat una si mi se parea ok.dar uni prea exagereaza straight face...si sunt mai multe exemple..cat despre alex. eu nu am auzit nimic despre el happy...stii in unele sitoatii mai poate fi vb si de invidiehee hee