| RoooneyThePuf a întrebat:

O intrebare cam...:d. Voi ce fel de baieti preferati(fetele)slabi, intre sau grasi:d.Si baieti... voi ce fel de fete preferati? Slabe, intre, grasute?

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu prefer pe cei intre, si daca se poate sa aiba si niste muschilove struck

| kayla a răspuns:

Cel mai bine "intre" dar nu poti sti niciodata de cine te vei indragosti

| doina93 a răspuns:

Nu am un anumit criteriu de a alege baietii. insa imi plac foarte mult baietii inalti (pentru ca si eu sunt inalta), de obicei imi plac baietii foarte intelegatori si sinceri, daca am descoperit ca au asa fel de caracter atunci nu mai are importanta cum arata.
Dupa parerea mea fiecare om are ceva frumos si nu conteaza exteriorul, asa ca toti baietii sunt frumosi(daca stiu sa se comporte frumos cu o fata si sa o respecte).
Asta a fost parerea mea...
pup

| corinik a răspuns:

Eu prefer baietii "intre", dar nu se stie niciodata de cine te indragostesti