| brunetteee a întrebat:

O intrebare mai mult pentru baieti happy.
ce fel de fete preferati, mai slabute intre(40-48 kg) sau putin mai grasute (48-56 kg happy big grin )?

8 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Orice baiat prefera fetele slabe.

| Ana a răspuns:

U vrei sa spui ca daca ai 56 de kg esti grasa laughing at inseamna ca la 60 kg deja trecem la obezitate, nu-i chiar asa, dar infine no comment big grin

| Klara a răspuns:

Grasute la 48 de kilograme? :O Brunette, tu esti din Somalia cumva?

| brunetteee explică:

angry nu m-am ref ca o pers la 56 d kg e grasa. m-am ref. ca e m-ai grasuta fata de una de 45 `winking. si app eu am 51 tonguewinking

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Parca la 48-56 de kg e prea grasahee hee

| KoWalSky a răspuns:

Eu prefer fetele cu greutate mai mica de 50 kg si inaltimea sa nu fie mai mare de 1. 70. (Inaltimea e mai importanta) tongue

| z8 a răspuns:

Slabute, dar nu schiloade

| sergyu_2590 a răspuns:

55 de kg 1. 65... app o fata daca are pana in 56 de kg nu-i grasa