| AlexDimitriu a întrebat:

O intrebare pentru fete.
Daca un baiat ar vrea sa se combine cu tine cum ti-ar atrage atentia fara sa para disperat?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prin felul cum ii trateaza pe altii. Felul cum se comporta cu cei din jurul lui spune multe despre elwinking

| Buburuzza a răspuns:

La inceput ar fi mult mai atent cu persoana mea, amabil, dragut, manierat. etc.big grin

Pasul 2 cu un pic de curaj sa se aproprie de mine, sa vorbim imi des si in final sa puna intrebarea, bineinteles dupa ce si-a spus sentimentele clar.big grin

Succese!

| MangoGirl a răspuns:

Poti sa faci glume cu ea, sa ii iei apararea si s-o inviti la activitatile tale ex:un joc de carti, o plimbare prin parc(sfat:sa nu fiti numai voi doi fiindca se intimideaza), asa a mers la mine big grin

| ea_5657 a răspuns:

Poarta-te dragut!

sau intreab-o pe sleau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin discutii serioase si glume inteligente si cu gust.

Răspuns utilizator avertizat