| Twichh a întrebat:

"O iubesc pentru ca e frumoasa" sau "E frumoasa pentru ca o iubesc"?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Suntem diferiți. Fiecare vede iubirea și frumusețea-n felul lui.
Cei superficiali vor alege prima variantă, iar cei ce caută adânc în interiorul persoanei iubite, vor spune "o iubesc pentru că e perfectă".
Baftă. happy

| mihaela0205 a răspuns:

Fiecare om este mai frumos atunci când iubește și este iubit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.laughing Tu stii.laughing De ce o iubesti? Cred ca a doua varianta e mai speciala.,, Iubirea nu este un târg: te iubesc pentru că mă iubeşti. Iubirea este o certitudine: te iubesc pentru că te iubesc.'' -asta e un citat frumos ca un apropo la intrebarea ta.happy

| Twichh explică (pentru anonim_4396):

Sunt fata. saalut

| anonim_4396 a răspuns (pentru Twichh):

Ok okhappy Mi-am dat seamabig grin

| Ionut19CT a răspuns:

Prima varianta tongue