| GulDan a întrebat:

O porcarie cu site-urile de intalnirii badoo, twoo sau hot or not...
Multe fete imi da intalnire si multe au acceptat dar abia scot 2 vorbe de la ele nu vorbesc angry atunci dc mai accepta?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu te plac?happy

| GulDan explică (pentru Aasdfghj):

Da! Logic ar fi cine ma place sa-mi dea intalnire.ele au facut-olaughing adica ai 2 butoane DA sau Nu puteau sa ea Nu...

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil ca și facebook-ul să aibă mai mulți prieteni.Dar degeaba dacă nu vorbesc cu ei.În principiu vor atenție!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Inseamna ca esti neinteresant si n-au ce sa vorbeasca cu tine.

| Dkgray a răspuns:

Iesi ma in societate sa intalnesti persoane nu in fata calculatorului.

| GulDan explică (pentru Dkgray):

Incerc da nu stiu unde sa m-a mai duc...

| Mirel2000 a răspuns:

Pentru întâlniri poți încerca www.beazing.com aici știi sigur ca interacționezi doar cine te place :)