| GulDan a întrebat:

Unde sa-mi fac si eu prietena? sau macar o fata cu care sa vorbesc?
Am cautat pe net de mi-a venit rau pe badoo,matrimoniale, facebook..etc

E o prostie. imi dau cererii, vor sa ma intalneasca si cand vorbesc cu ele abia scot 2 vorbe angry Inebunesc

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai proaste gasesti pe internet, in realitate adica cand mergi pe drum si faci prezentare cu o tipa tot tu trebuie sa o bagi in seama altfel ea nu zice nimic si asteapta sa o iei la intrebari. De exemplu un englez in Londra cu o masina smechera coboara geamul si ii spune la una, iubire vrei sa te duc undeva, te-ai ratacit? La 2ª incercare tipa se apropie de el si ii zice ca nu stie unde e locul... Bun pana aici se urca si ala se preface ca o duce acolo apoi ajunge la margine de oras si spune ca trecand prin coclauri (era noapte) ajunge la destinatie si o costa 75 de lire sterline ala zicand ca e taximetrist. Zicea tipa ca nu are bani si trebuie sa-i ceara la gagic sa il duca pana la el dar nu a zis mai bine sa i se faca un blowjob si o lasa la destinatie, apoi dupa cateva momente de placere avand camere in masini zicea ca urca pe internet filmarea si trebuie sa faca sex cu ea daca nu vrea sa apara online si l-a regulat la cererea lui desigur. Asa daca procedezi si tu o sa iesi cu cine vrei tu, altfel e vai de mama lor la cat de curve sant scarbele astea.

| corhaz a răspuns (pentru mgtow):

Ne povestesti din fake taxi.se intampla si in Londra si budapesta si praga.sunt scenarii frate sunt actrite porno alea. chiar nu realizezi ca i facatura?

| mgtow a răspuns (pentru corhaz):

Nu era fake cab, ala mergea pe cont propriu. Cel cu taxiul o are mai mare si masina individului mentionat de mine era tip sport

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cel mai simplu te duci intr-un bar, club ceva

| Aasdfghj a răspuns:

Iesi afara, omule! Socializeaza si tu. N-o sa gasesti in veci pe cineva de incredere pe internet.

| GulDan explică (pentru Aasdfghj):

Da eu ies afara dar din asta intrebam unde..sa gasesc pe afara.

Răspuns utilizator avertizat
| dianainsta01 a răspuns:

Pentru inceput nu mai sta pe net si iesi in pab-uri si la petreceri, acolo cunostie fete