| Bogdan_9316 a întrebat:

O recentă problemă cu un memory stick m-a dat pe spate: mi-au dispărut toate folderele. S-au mai bine zis toate folderele s-au transformat în shortcuts către folderul system32.

ajutor!

Funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca cu USB Show pe care il descarci de aici http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/USB-Show.shtml Trebuie doar sa conectezi stick-ul USB la PC, deschide programul, da click pe butonul -> Recovery the hide files, selecteaza unitatea pe care doresti sa o scanezi si click pe butonul OK pentru a incepe procesul de recuperare.Acest program poate fi utilizat si pe hard disk-uri.

| Bogdan_9316 explică (pentru neluL):

Vai, iti multumesc omule din suflet... Tocmai de o ora am instalat Windows-ul de la aa ll zz, si eram disperat nu stiam ce sa fac. Multumesc! Primesti o funda de as putea ti-as da si o lada de bere sau ce ai dori tu.

| neluL a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Cu placere! bye, bye wave