| mroxana a întrebat:

O recomandare pentru mine, ce serial imi recomandati? Un serial foarte frumos. Voi ce urmarit? Va Multumesc anticipatwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True Blood.

| JeffRider93 a răspuns:

90210.Serialul e genial.E un fel de telenovela, dar are si parti dramatice si chestii. Sper sa-ti placa;]

| mroxana explică (pentru JeffRider93):

Am vazut cam 6 episoade si nu prea ma incanta... dar ma straduiesc sa ma uit, ca am mai auzit multe aprecieri happy Multumesc, Ce mi'ai mai recomanda? happy

| JeffRider93 a răspuns (pentru mroxana):

Jurnalele Vampirilor si.....The Walking Dead.Parca asa se numea serialul ala horror :]]

| mroxana explică (pentru JeffRider93):

The vampire diaries il urmaresc si ii unul dintre cele mai faine serialewinking Merci happy o sa ma uit si la The walking dead, iti multumesc mult big grin