| PatriAli a întrebat:

Care este cel mai frumos serial urmarit de voi?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

The vampire diaries love struck

17 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Prison Break.
Am urmărit multe seriale dar niciodată nu am găsit ceva care să egaleze măcar perfecțiunea lui.
Ți-l recomand la orice oră!

| dedede003 a răspuns:

E greu de ales dintre atatea, dar ca LOST nu e nici unul.mai imi plac foarte mult Grey's Anatomy, Gossip Girl, The Vampire Diaries, Merlin, Pretty Little Liars si Prison Break

| TwoBrothers a răspuns (pentru dedede003):

Super! Si mie imi place Prison Break(mi se pare cel mai tare serial din lume)
I love you Wenworth Miller:X:Xlove struck

| alexandra2859 a răspuns:

Din Romania pariu cu viata si din america the vampire diaries.

| AmaliaAmyE00 a răspuns:

Mew mew power(tokio mew mew)

| lorrena97 a răspuns:

Pariu cu viata sau The vampire diaries

| EpicSmile a răspuns:

Clar Gossip Girllove struck Incearca si Pretty Little Liars, Two and a half men, Modern Family, si How i met your motherwinking

| Stefyyzxx a răspuns:

Legendele palatului: printul jumong.Este super. Funda?

| NesScaFe a răspuns:

Iubiri secrete laughing

| AlExUtZu4423 a răspuns:

Iubiri Secrete!

| Sori98 a răspuns:

Cel mai frumos serial dupa parerea mea este "Friends" sau "Seinfeld" sau "Two and a half men". Sunt comedii si sunt extrem de amuzante. Sper sa iti placa si tie.happy

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Pariu Cu Viata

| ckey a răspuns:

Triunful Dragostei

| Byank092 a răspuns:

Gossip Girl.Nimic nu se compara cu el.Chiar ti-l recomand, merita vazut

| Diana2012 a răspuns:

Iubire si Onoare

| Buburuza1803 a răspuns:

One tree hill.
House M.D.
CSI:N.Y.
The mentalist

| roooxel a răspuns:

American horror story,
the vampire diaries,
the secret circle,
family guy,
pretty little liars
si cam atat, sa ai o zi buna.pa pa