| Madalina957 a întrebat:

O sa fiu boboc intr-un liceu in care nu cunosc pe nimeni si nu stiu ce sa fac ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| marry95 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji, nu trebuie sa te ajute nimeni pentru ca o sa fie foarte bine. O sa inceapa o etapa foarte frumoasa in care o sa cunosti diferite persoane si o sa iti faci prieteni noi. Nici eu nu am cunoscut pe nimeni cand am mers la liceu dar ne-am imprietenit foarte repede. O sa fie bine, nu iti face probleme happy Succes!

2 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Sincer, si eu am fost la fel. La inceput e greu, dar dupa o sa vezi ca o sa fie bine. Trebuie prima data sa le faci o impresie buna, nu cred ca esti singurul nu stie pe nimeni din clasa. Dupa ce s-au afisat listele, ai putea cauta pe facebook pe colegi si sa-i intrebi de colegi, profesori etc.
Nu trebuie sa te ingrijorezi!

| Bogdanel97 a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi. Primele zile poate o sa fie mai greu ca nu cunosti pe nimeni. Dar dupa ce o sa te obisnuiesti si o sa iti faci prieteni o sa vezi ca o sa fie foarte frumos happy. Anii d eliceu sunt aicei ani care nu se vor uita nici o data. happy Bafta.