| MonsterElectric a întrebat:

O sa-mi fac majoratul peste cateva luni dar nu stiu unde sa-l fac. Nu am chiar asa multi prieteni (cred ca 20 ar veni). La inceput ma gandeam la un club dar mi-am dat seama ca nu avem toti 18 ani deci a cazut varianta asta. Dupa m-am gandit sa inchiriez undeva si sa aduc si un DJ.Ce sugestii aveti?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Poti sa faci altfel, inchiriezi o cabana la munte, asiguri masa de petrecere in rest fiecare isi plateste consumul si inclusiv cazarea.