| moni_9070 a întrebat:

Heii! in curand se apropie majoratul meu si sincer sunt putin cam ingrijorata nu am nici o idee unde as putea sa mi-l fac..ideea este ca nici nu as vrea sa arung banii, ma gandeam sa invit prietenii intr-un club sa inchiriez cateva mese...dar nu stiu sa iau ceva gustari sau numai bautura si tort? ce ma sfatuiti

1 răspuns:
| pekinezlovercute a răspuns:

Mincarea trebuie sa fie destula asa ca ea si gustarile si tortul si băutura. Distracție plăcută