| anonim_4396 a întrebat:

O zi a îndrăgostiților fericită, frumosilor! Baieti, ce cadouri le-ați luat iubitelor? happy A, da. Ăia Single, ce faceți? Cum e popcornul? Cum e filmul horror? laughing Ce aveți de gând să faceți azi?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

I-am platit in avans un loc in cimitir in semn de iubire fata de ea

| Frank51 a răspuns:

Nimic. Pentru mine e ca o zi normala. Poate pentru ca sunt single.laughing

| R0R0 a răspuns:

Buna!

Si tie. Eu nu ma uit la filme horror laughing Viata mea e deja un film horror.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Da sigur. Cine nu ar vrea viata ta...

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

N-am inteles.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ai o viata perfecta cred eu.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asa crezi tu.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

O sa iti dai si tu seama mai tarziu crede ma happy

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu te cred!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Stiu. Stiu. Stiu ce gandesti. Nu vreau sa ma lungesc dar tu ai vazut ce frumoasa esti? Zau asa. Si desteapta. Si ai o mentalitate deosebita. O sa reusesti sa faci mai mult decat crezi.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bine.

| Idkidk a răspuns:

# Fată single.
Măi...Mie-mi place de cineva, şi voi sta cuminte. Popcornul îl fac mai diseară, mă uit la,, The Woman in Black,, sau,, Gen,,.

| syd2 a răspuns:

Ma joc League of Legendshee hee, nu-mi place sa fac cadouri, n-am nici o iubita

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu am iubita.

| Deaad a răspuns:

Invat la fizica si joc Dota 2.

| Madesz a răspuns:

Kitty, de Bogdanel? laughing

| Madesz a răspuns:

R0r0, cum adică?

| R0R0 a răspuns (pentru Madesz):

Temele sunt un chin.La asta ma refeream.

| Madesz a răspuns:

Chilledzebra, la ce filme te uiti? A, da. Mă alătur eu! laughing happy FAC CINSTE CU O FUNDA! CINE VREA? ( dau doar la single ) laughing

| Jager a răspuns:

Mă uit la Titanic, incepe pe ProTV la 20:30. big grin

| chilledzebra a răspuns:

Tocmai ce pregateam popcornul! laughing Sa inceapa maratonul de filme horror! Si mai tarziu, nu stiu. M-a sunat singuratatea azi si m-a invitat la o cafea, asa ca de ce sa nu accept? laughing Ni se alatura cineva? big grin

| Caddy14 a răspuns:

Baiat single.Ma duc in oras beau o bere fumez o tigara joc un biliard laughing