| Dolofănica a întrebat:

Oameni-mi zic ca seman cu un baiat. Cum sa arat mai feminina?

5 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Unii prefera fetele cu stil de baiat. Nu vad nimic in neregula cu asta. Eu nu consider ca asta este o problema care merita rezolvata, in primul rand pentru ca nici macar nu e o problema.

| Adyy5 a răspuns:

Poarta haine mai stramte,fa exercitii pentru un fund bombat,machiaza-te inainte de a iesi pe strada,lasa-ti părul lung, schimba-ti garderoba(rochii, egari, blugi stau pe corp, bluze pana in talie si largute cu modele) etc.

| GHoST013 a răspuns:

Poti incerca sa te machiezi mai des, sa porti mai multe accesorii feminine. Sa incerci niste rochii, fuste. O pereche de tocuri. Sa ai mereu unghiile facute si bine intretinute, etc.

| BlackBi a răspuns:

Poarta o fusta sau o rochita, daca vrei te machiezi putin, daca iti tii mereu parul prins desprindel, da-i ceva diferit, ajuta si o coronita cu flori ^^

| BlackX0 a răspuns:

Lasa-ti parul lung, imbraca-te cu haine de fete (stai linistita, nu-i nevoie de fuste sau rochii) si umm nu stiu... cam asta e tot ce fac eu... si nu ma confunda nimeni cu un baiat. laughing