| IrOnHiDe a întrebat:

Oare chiar va veni sfarsitul lumii in 2012? nu mai stiu ce sa cred, cred ca nu dar totusi sa mai aflu cate ceva.

Răspuns Câştigător
| Andre a răspuns:

Salutt. tongue in legatura cu intrebarea ta. Am aflat si eu de curand ca se va intampla aceasta minune. sincer as vrea sa mai traiesc. laughing. dar daca asa vrea Dumnezeu asa sa fiee! Incearka sa fii optimist.si ai sa vezi ca totul va fi bine...Succes...Un Sfat : Gandeste Pozitiv Mereu!

8 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Daca tu chiar crezi in Dumnezeu, n-ai de ce sa crezi ca o sa vina sfarsitul lumii...

| Criiiiiiiis a răspuns:

11-09-2001: America a fost lovita de o serie de atacuri sinucigase coordonate de Al-Qaeda cu scopul de a distruge Statele Unite!
2 avioane au distrus Turnurile Gemene, al treilea avion s-a pabusit in cladirea Pentagon, iar al patrulea pe o campie in Pennsylvania!
Dupa acest atac teroristic America s-a schimbat...

10-03-2011 Japonia lovita de un tsunami, dupa ce un cutremur devastator 9.0 s-a produs la 326 km de Tokyo!
Criza Japoniei se va simti in toata lumea!

Acum sa va arat ceva!

America: |11-09-01|
Japonia: |10-03-11|
Rezultatul|21-12-12|

| Gabytza_5389 a răspuns:

Daca nu esti crestin ortodox este c-am normal sa crezi asta, dar stai linistit ca la anul` pe timpu asta o sa fii la scoala, plicitsit de profesori laughing). cel putin eu asa ma imaginez laughing)

| IrOnHiDe explică:

Criiiis...e cam interesant ce zici tu,si adtele alea sunt nu stiu,asa faine le-ai ales bine, dar, cutremurul din 19977 din bucuresti si el a fost dezastruos,in Italia la fel, fratele meu si cu soramea au fost acolo puteau sa moara si ei, alea nu le mai pui...eu cred in Dumnezeu cum au spus unii si si eu cred ca nu se va intampla nimic, dar o sa vedem noi, sa stii ca, cgiar m-i-a placut calculul tau serios:d

| IrOnHiDe explică:

1977*

| IrOnHiDe explică:

Chiar*...scuzati greseliile va roghappy

| Cristi22222 a răspuns:

Nu

| noidoi24 a răspuns:

Buna!
dupa cum se vede suntem in 2013 si nu am murit
nu mai crede in tot ce se spune la tv sunt numai minciuni
sfarsitul lumii trebuia sa fie si in 200, si in 2006 si vad ca pana acu inca traiesc
pe viitor nu ma crede totwinking